وبلاگ
مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه - نوباوران

مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه چیست

مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه موضوعی است که در طول این مقاله قرار است به آن بپردازیم. ترکیه یکی از کشور‌هایی است که به دلیل ویژگی‌هایی همچون همسایگی با ایران، فرهنگ مشابه با ایران و موارد دیگر، می‌تواند یکی از اولین مقصد‌های مهاجرتی برای ایرانیان به حساب بیاید

بیشتر »
رتبه - ایتالیا - در - لیست - کشور های - پر - جمعیت - نوباوران

رتبه ایتالیا در لیست کشور های مهاجرت

رتبه ایتالیا در بین کشور‌های مهاجر‌پذیر موضوعی است که در طول این مقاله قصد بررسی آن را داریم. برای آن که بدانیم این کشور در چه رتبه‌ای قرار گرفته است و یا چه ویژگی‌هایی سبب شده است تا ایتالیا در چنین جایگاهی باشد، باید ابتدا به بررسی مشخصات کلی این کشور پرداخته و سپس عواملی که سبب شده‌اند تا مهاجران از سرتاسر دنیا این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند را بررسی کنیم.

بیشتر »
ویژگی های تحصیل در ایتالیا - نوباوران

از ویژگی‌ های مهاجرت به ایتالیا چیست

همان طور که می‌دانید این مقاله در خصوص ویژگی ‌های مهاجرت به ایتالیا است، بنابراین ابتدا باید از ویژگی ‌های کلی کشور ایتالیا شروع کرده و سپس به بررسی ویژگی ‌هایی که در حوزه مهاجرت به این کشور وجود دارد، بپردازیم. بررسی هر دو بخش اهمیت زیادی دارد؛ زیرا شما باید بدانید که به چه کشوری مهاجرت می‌کنید.

بیشتر »
رتبه - آلمان - در کشور های - پر - مهاجرت - نوباوران

رتبه آلمان در لیست کشور های پر مهاجرت

اگر به رتبه بندی بین المللی نگاهی بیاندازیم و با توجه به این که دانشجویان در سراسر جهان کدام کشور ها را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب میکنند، تصمیم گیری کنیم کشور آلمان در میان ۵ کشور برتر دنیا نیست.

بیشتر »
چرا - کشور - آلمان - نوباوران

دلایل انتخاب آلمان برای مهاجرت

در واقع، هنگام مهاجرت به آلمان، بزرگترین چالش زبان این کشور است. زندگی در آلمان بدون دانش زبان محلی کمی دشوار است. این چالش با یافتن شغل و ارتباط با مردم در جامعه شروع میشود و با کارهای ساده روزانه خاتمه می یابد.

بیشتر »
ویژگی - منفی - مهاجرت - آلمان - موسسه نوباوران

ویژگی های منفی مهاجرت به آلمان

زندگی در هرکجای دنیا مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد.کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. قبل از مهاجرت به یک کشور دیگر باید تمامی جوانب مثبت و منفی زندگی در کشور مقصد را بدانید.این نکات می توانند نقش مهمی در تصمیم شما برای اقامت در کشور مقصد داشته باشند.

بیشتر »
مهاجرت - آلمان - موسسه - حقوقی - نوباوران

ویژگی های مثبت مهاجرت به آلمان چیست ؟

پس از مدت کوتاهی زندگی در آلمان متوجه خواهید شد که هزینه زندگی در آلمان برای اکثر خانواده ها در مقایسه با هزینه ای که برای زندگی در جایی مانند بوستون، نیویورک یا حتی شیکاگو باید پرداخت کنید، بسیار معقول تر است.

بیشتر »
مزیت های - مهاجرت - به کانادا - نوباوران

مزیت های مهاجرت به کانادا

هر زمان که صحبت از زندگی و کار در خارج از کشور می‌شود، انتخاب اول اغلب افراد کانادا است. چرا که کانادا مدت هاست که به کشور فرصت‌ها مشهور است و افراد حرفه‌ای می‌دانند که در این کشور می‌توانند کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند و از رفاه اجتماعی و موقعیت‌های شغلی مناسب بهره مند شوند. همچنین شهرهای کانادا همیشه در ۱۰ رتبه برتر لیست‌ بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرار داده می‌شوند.

بیشتر »
بنر - خوبی و بدی - مهاجرت - به کانادا

رتبه کانادا در کشور های مهاجرت پذیر

همه افراد شایسته این هستند که شیوه زندگی خود را تغییر دهند و از بهترین کیفیتی که برای یک زندگی انتظار می‌رود، بهره ببرند. سالانه هزاران نفر در دنیا برای مهاجرت به کانادا و سایر نقاط جهان اقدام می‌کنند. بر اساس گزارش سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۷۲ میلیون نفر کشور خود را ترک کرده و برای اخذ اقامت کشور‌های دیگر اقدام کرده‌اند.

بیشتر »